KONST / Litografier / Färglitografi 14943157
nr 1494 3157
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Handtag. Signerad, numrerad 35/170, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 52x37 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:31:10
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz